Końcówki oczkowe izolowane PVC | M10, 1.5÷2.5mm² (AWG 16÷14) – kolor niebieski | UL, 80°C | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
157.45 zł
Sztuk w magazynie: 4
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 15,5 mm |
| Długość | 30,9 mm |
| Średnica | 4,9 mm |
| Średnica otworu | 10,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,500 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| M | 13 mm |
| N | 7,7 mm |
| Forma wymiarowa | Zacisk pierścieniowy |
| Łatwe wejście | tak |
| Klasa UL94 | V0 |
| Minimalny zakres temperatury roboczej | -20 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej | 80 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej (przepięcia) | 90 °C |
| Forma wymiarowa | Zacisk pierścieniowy |
| Materiał (korpus) | Miedź elektrolityczna |
| Materiał (częściowo wzmocniony) | PVC |
| Minimalny zakres temperatury roboczej | -20 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej | 80 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej (przepięcia) | 90 °C |
Końcówka analogiczna do ERGOM KOI 2,5/10
| Waga | 1 kg |
|---|












