Końcówki aparatowe widełkowe izolowane PVC | M6, 4÷6mm² (AWG 12÷10) – kolor żółty | UL, 80°C | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
71.23 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Szerokość | 10 mm |
| Długość | 30,7 mm |
| Średnica | 6,7 mm |
| Średnica otworu | 6,4 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| M | 11 mm |
| N | 5,5 mm |
| Forma wymiarowa | Widelec/końcówka łopatkowa |
| Łatwe wejście | tak |
| Klasa UL94 | V0 |
| Minimalny zakres temperatury roboczej | -20 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej | 80 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej (przepięcia) | 90 °C |
| Forma wymiarowa | Widelec/końcówka łopatkowa |
| Materiał (korpus) | Miedź elektrolityczna |
| Materiał (częściowo wzmocniony) | PVC |
| Minimalny zakres temperatury roboczej | -20 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej | 80 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej (przepięcia) | 90 °C |
Końcówka analogiczna do ERGOM KWI 6/5
| Waga | 1 kg |
|---|









