RENNSTEIG 624 045 3 01; Matryca zagniatająca 12.45 z lokatorem / Crimping Die Set+Locator 12.045
Pierwotna cena wynosiła: 614.00 zł.537.17 złAktualna cena wynosi: 537.17 zł.
Poprzednia najniższa cena: 537.17 zł.
Brak w magazynie
Charakterystyka techniczna
| Nr art. | 624 045 3 01 |
|---|---|
| EAN | 4049002132292 |
| Wymiar | 32 mm |
| Liczba gniazd | 4 |
| Zakres pracy | 0,1 – 0,25 mm² / 0,5 – 1,0 mm² / 0,5 – 1,0 mm² / 1,5 – 2,5 mm² |
| Złącze | Wtyk płaski |
| Szerokość złącza | 2,8 + 4,8 mm |
| Do PEW 12 | ✔ |
| Do E-PEW 12 | ✔ |
| Do CM 25-1 | ✔ |
| Do CM 25-5 | ✔ |
| Do CM 25-6 | ✔ |
| Waga | 1 kg |
|---|






