Końcówki oczkowe (szew lutowany) nieizolowane | M8, 0.25÷1.25mm² (AWG 22÷16) | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
112.84 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Szerokość | 12 mm |
| Długość | 20,5 mm |
| Średnica | 1,8 mm |
| Średnica otworu | 8,4 mm |
| Ilość w opakowaniu | 4,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| M | 10,3 mm |
| N | 6 mm |
| Ø Kołek mm | 8 mm |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Forma wymiarowa | Zacisk pierścieniowy |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Waga | 1 kg |
|---|













