Końcówki oczkowe (szew lutowany) nieizolowane | M5, 0.25÷1.25mm² (AWG 22÷16) | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
79.12 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Szerokość | 7,8 mm |
| Długość | 15,2 mm |
| Średnica | 1,8 mm |
| Średnica otworu | 5,3 mm |
| Ilość w opakowaniu | 7,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| M | 7,1 mm |
| N | 3,9 mm |
| Ø Kołek mm | 5 mm |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Forma wymiarowa | Zacisk pierścieniowy |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Waga | 1 kg |
|---|













