Końcówki oczkowe (szew lutowany) nieizolowane | M3, 4÷6mm² (AWG 12÷10) | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
211.92 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Szerokość | 8 mm |
| Długość | 18,5 mm |
| Średnica | 3,6 mm |
| Średnica otworu | 3,2 mm |
| Ilość w opakowaniu | 3,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| M | 8,1 mm |
| N | 4 mm |
| Ø Kołek mm | 3 mm |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Forma wymiarowa | Zacisk pierścieniowy |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Waga | 1 kg |
|---|













