Końcówki igiełkowe (szew lutowany) nieizolowane | 4÷6mm² (AWG 12÷10), długość P: 14mm | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
139.68 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Szerokość | 2,2 mm |
| Długość | 21 mm |
| Średnica | 3,6 mm |
| Ilość w opakowaniu | 3,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| Długość sworznia | 14 mm |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Forma wymiarowa | Zacisk pinowy |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Waga | 1 kg |
|---|







