Końcówki igiełkowe (szew lutowany) nieizolowane | 1.5÷2.5mm² (AWG 16÷14), długość P: 12mm | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
97.14 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Szerokość | 1,8 mm |
| Długość | 16 mm |
| Średnica | 2,4 mm |
| Ilość w opakowaniu | 7,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| Długość sworznia | 12 mm |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Forma wymiarowa | Zacisk pinowy |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Waga | 1 kg |
|---|







