Końcówki igiełkowe (szew lutowany) nieizolowane | 0.25÷1.25mm² (AWG 22÷16), długość P: 12mm | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
95.75 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Szerokość | 1,6 mm |
| Długość | 16,2 mm |
| Średnica | 1,8 mm |
| Ilość w opakowaniu | 8,000 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| Długość sworznia | 12 mm |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Forma wymiarowa | Zacisk pinowy |
| Materiał (korpus) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Materiał (szew) | ETP Miedź elettrolyticaly w puszce |
| Waga | 1 kg |
|---|






