Końcowki igiełkowe płaskie izolowane PVC | 0.25÷1.5mm² (AWG 22÷16) – kolor czerwony, długość P: 17.2mm | UL, 80°C | Opakowanie: 100 szt. | CEMBRE
57.86 zł
Brak w magazynie
| WŁAŚCIWOŚCI | |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szerokość | 2,3 mm |
| Długość | 27,2 mm |
| Średnica | 4 mm |
| Ilość w opakowaniu | 2,500 |
| Min. ilość opakowań | 100 |
| Długość sworznia | 17,2 mm |
| Forma wymiarowa | Zacisk lemiesza |
| Łatwe wejście | tak |
| Klasa UL94 | V0 |
| Minimalny zakres temperatury roboczej | -20 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej | 80 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej (przepięcia) | 90 °C |
| Forma wymiarowa | Zacisk lemiesza |
| Materiał (korpus) | Miedź elektrolityczna |
| Materiał (częściowo wzmocniony) | PVC |
| Minimalny zakres temperatury roboczej | -20 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej | 80 °C |
| Maksymalny zakres temperatury roboczej (przepięcia) | 90 °C |
| Waga | 1 kg |
|---|












