O Nas

FASTONS to mieszcząca się na terenie Wrocławia hurtownia narzędzi do codziennych prac instalacyjnych.

Zaopatrujemy instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów i szybki czas dostawy. Prowadzimy obsługę klienta na najwyższym poziomie, dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości podczas wyboru narzędzi - chętnie Ci doradzimy. Na co dzień pomagamy dobrać odpowiednie narzędzia zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalnym firmom, zgodnie z normami bezpieczeństwa. 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór narzędzi do fotowoltaiki. Staliśmy się partnerami eko energii. Realizujemy swój plan, stale poszerzając świadomość naszych klientów.

Uczestniczymy w ważnych wydarzeniach z branży elektronicznej, a także energetycznej. Jako wystawcy wzięliśmy udział w wielu międzynarodowych targach, takich jak np. Green Power (Poznań), ENEX (Kielce), Safety-EXPO (Kielce), Automaticon (Warszawa), Coil Winding Expo (Berlin). Dzięki temu mamy możliwość współpracy z najlepszymi producentami na rynku materiałów do różnych zastosowań przemysłowych.

Widzimy potrzeby naszych klientów. W dalszym ciągu poszerzamy asortyment, jak również dodajemy do oferty kolejne usługi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, z którymi współpracujemy. Dla naszych stałych klientów oferujemy specjalne rabaty na zamówienia.

Bądź świadomy swojego wyboru! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium