Opcje przeglądania

Złącza AMPHENOL HELIOS

Złącza Amphenol Helios to najlepsza alternatywa dla popularnych złączy MC4. Zresztą nie bez powodu mówi się o tym, że oba produkty są dla siebie odpowiednikami w stosunku 1:1. Wynika z tego, że stosowanie ich zamiennie jest jak najbardziej możliwe i poprawne. Poza tym informacja ta daje nam jasny obraz tego, jak działa te stosunkowo nowe na rynku złącze Amphenol Helios. Dlatego słusznie możemy założyć, że jeśli jest to złącze alternatywne dla innych produktów tego typu sprawdzonych przez specjalistów, jego jakość działania musi pozostawać na tak samo wysokim poziomie.

ZŁĄCZA AMPHENOL HELIOS

Jak działają złącza AMPHENOL HELIOS

Pójdź o krok dalej i sam sprawdź nowość na polskim rynku — złącze Amphenol Helios. To najlepsza alternatywa dla popularnych złączy MC4, ale także innowacyjny skok w przyszłość fotowoltaiczną. W końcu złącza Amphenol produkowane są z niezwykłą starannością z użyciem technologii RADSOK. Wspomniana technologia zapewnia znacznie mocniejsze siły potrzebne do przewodzenia energii, a także większą powierzchnię przewodzącą. Ponadto odpowiada ona za precyzyjne dopasowanie złącza PV marki Amphenol do styku, co w połączeniu z poprzednio wymienionymi atutami daje nam produkt z lepszym przesyłem mocy. Co więcej, oferowana jakość przesyłu energii pozostaje na stałym poziomie przez wiele lat. Dzieje się tak dzięki posrebrzanym zakończeniom złącza Amphenol, które zapewniają żywotność do 20 000 cykli łączenia. To bardzo ważna informacja, ze względu na fakt, iż złącza fotowoltaiczne narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

To jeszcze musisz wiedzieć o złączach AMPHENOL!

To jednak nie wszystko, o czym musi wiedzieć instalator chcący pracować na złączach fotowoltaicznych Amphenol. Dobrze, aby każdy fachowiec pamiętał o używaniu kompatybilnych produktom marki Amphenol narzędzi. Dlatego decydując się na nowość Amphenol, koniecznie sprawdź w sklepie Fastons, jakie narzędzia do fotowoltaiki będą odpowiednie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium