Opcje przeglądania

Każdy instalator doskonale zdaje sobie sprawę, że wysoka jakość instalacji fotowoltaicznej musi być równoznaczna z bezpieczeństwem dla mieszkańców budynku z niej korzystających. Z tego względu wzrasta świadomość potrzeby używania dobrego sprzętu oraz szlifowania własnych umiejętności — to bardzo dobra tendencja. Zachodzi jednak pytanie: jak sprawdzić, czy wykonana instalacja faktycznie jest bezpieczna?

Wbrew pozorom odpowiedź na powyższe pytanie nie jest skomplikowana, albowiem żeby sprawdzić bezpieczeństwo instalacji wystarczy sięgnąć po konkretne narzędzia. Należą do nich mierniki PV, które pozwalają zbadać poziom bezpieczeństwa paneli, oraz całej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki miernikom Seaward instalator po zakończonej pracy jest w stanie sprawdzić, czy instalacja działa poprawnie, a także może dokonać ewentualnych poprawek jeszcze będąc na miejscu zlecenia.

MIERNIKI SEAWARD

Seaward SOLAR PV150 SolarLink Plus Seaward SOLAR PV150 SolarLink Plus
Producent: SEAWARD
Cena: 11 120,14 zł (netto: 9 040,76 zł )
zobacz więcej
Seaward SOLAR PV200 SolarLink Plus Seaward SOLAR PV200 SolarLink Plus
Producent: SEAWARD
Cena: 22 743,00 zł (netto: 18 490,24 zł )
zobacz więcej

Mierniki fotowoltaiczne pochodzące od amerykańsko-brytyjskiego producenta Seaward umożliwiają sprawdzenie poprawności wykonania instalacji fotowoltaicznej po stronie DC i AC zgodnie z normą IEC 62446:2009 - „Systemy fotowoltaiczne przyłączone do sieci elektrycznej – Minimalne wymagania dotyczące dokumentacji systemu, badania rozruchowe i wymagania kontrolne”. Mierniki Seaward oferują przede wszystkim precyzyjny pomiar, niezbędny w badaniu bezpieczeństwa, jak również właściwości paneli słonecznych oraz całej instalacji fotowoltaicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium